0
0
0

Фалоімітатори і дилдо

Фалоімітатори дуже часто плутають з вібраторами, хоча вони мають схожу фалічну форму, але мають суттєві відмінності, які пов'язані не тільки з конструкцією, але часто і їх призначенням.

Що таке фалоімітатор?

Слово фалоімітатор походить з англійської мови і означає просто імітацію пеніса. Простіше кажучи, це просто штучний пеніс, який найчастіше використовується для мастурбації. На відміну від вібраторів, він не має мотора, який створює вібрацію, а це означає, що для його використання нам не потрібно турбуватися про запасний акумулятор. Зазвичай він виготовляється з дуже гнучкого матеріалу, який найточніше відповідає формі та характеристикам свого природного аналога у збудженому положенні. Звичайно, це не правило, і часто такі іграшки набувають різних форм, щоб отримати від них максимальне задоволення.

Навіщо потрібен фалоімітатор?

Фалоімітатор призначений для проникнення у піхву, анус або рот. Штучні пеніси зазвичай використовуються для мастурбації, але це не завжди так. Все частіше пари вирішуються на покупку фалоімітатора, щоб урізноманітнити сексуальне життя та здійснити сексуальні фантазії. Наприклад, фалоімітатори на присосках відмінно підходять для реалізації фантазій про подвійне проникнення, коли пара не хоче знайомити інших людей зі своїм сексуальним життям. Однак подвійні фалоімітатори чудово підходять для лесбійських пар.

Які бувають фалоімітатори?

У фалоімітаторів часто є призначення залежно від їхнього дизайну, але саме користувачі часто вигадують для них нові завдання. Тут ми обмежені лише власною уявою. Найпопулярніші види фалоімітаторів:

Анатомічні фалоімітатори – формою нагадують натуральний пеніс. У них є мошонка та вени. Їх часто роблять із кібер-шкіри.

Класичні фалоімітатори – прості фалоімітатори, які можуть нагадувати, а можуть і не нагадувати пеніс.

Подвійні фалоімітатори – штучні пеніси, які можуть проникати з будь-якої сторони.

Анальні фалоімітатори - це звичайні фалоімітатори, але найчастіше меншого розміру. Їх основа ширша, щоб запобігти небажаному попаданню в задній прохід.

Фалоімітатори з присоскою - фалоімітатори з присоскою біля основи, завдяки чому їх можна легко прикріпити до рівної поверхні.

Страпон фалоімітатори – фалоімітатори, які прикріплені до спеціального ремінця, завдяки якому жінка є активною стороною під час проникнення.