0
0

Змазка-крем з кокосовою олією JO Coconut Hybrid ORIGINAL (240 мл) біла

Відгуки:
(0)
  • Виробник: JO (США)
  • Код товару: SX0720
  • Артикул: SX0720
  • Наявність: В наявності
1 729.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд (Країна): JO (США)
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Лубрикант на комбінованій основі JO Coconut Hybrid — ORIGINAL засіб, що не містить силікону JO® HYBRID. Це інтимний лубрикант, що використовується як доповнення до природної змазки. Ніжна гладенька текстура та вишуканий аромат кокосу чудово доповнюють атмосферу інтимності та усамітнення. До того ж цей розкішний кремоподібний білий лубрикант чудово підходить для трьох видів пестощів: самостійних, пестощів у парі та/або із застосуванням силіконових іграшок.

Переваги:

  • Кокосову олію одержують із ядер кокосових горіхів. На відміну від мінеральних масел і олій, одержуваних із нафтопродуктів, кокосова краще сприймається організмом та простіша у використанні.

  • Добре сумісний з іграшками, включно з іграшками із силіконовим покриттям.

  • Забезпечує неймовірно гладеньке ковзання, без згустків, грудочок та липкості.

Склад: Water (Aqua), Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Flavor (Aroma), Phenoxyethanol, Polyacrylate 13, Cellulose Gum, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Polyis 45M.

Характеристики
Основні
Бренд (Країна) JO (США)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.